contemporary
art auctions
Budapest
News and updates
About the event
Artists
Partners
Artworks
Gallery
Contact
Regulation of the Auction
Bratislava
News and updates
About the event
Artists
Partners
Artworks
Gallery
Contact
Regulation of the Auction
Warsaw
News and updates
About the event
Artists
Partners
Artworks
Gallery
Contact
Regulation of the Auction
PRAGUE
News and updates
About the event
Artists
Partners
Artworks
Gallery
Contact
Regulation of the Auction
News and updates
About the event
Artists
Partners
Artworks
Gallery
Contact
Regulation of the Auction
2018
Back
1. Agata Bogacka, Portrait 1 2016 r. akryl/płótno, 140 x 120 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGATA BOGACKA | 2016 | "PORTRAIT 1."'
2. Dorota Buczkowska, Bez tytułu 2015 r. olej/płótno, 60 x 50 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'D. Buczkowska 2014'
3. Radek Szlaga, Kobieta z maszyną do szycia 2016 r. olej/płótno, śr.: 100 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'PAN | RDK | 2016 | [sygnatura]'
4. Rafał Bujnowski, Bez tytułu 2018 r. tusz/papier, 59 x 42 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'Bujnowski | /2018'
5. Przemysław Matecki, Bez tytułu 2015 r. akryl/płótno, 136 x 116 cm sygnowany na odwrociu: 'P. MATECKI | 2015'
6. Anna Panek, Z cyklu "Kształty" 2018 r. olej/płótno, 100 x 100 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'Anna Panek '2018'
7. Kamil Kukla, 17JAS 2017 r. olej/płótno, 170 x 170 cm sygnowany i opisany na odwrociu: 'Kamil | Kukla | 17JAS'
8. Karolina Jabłońska, Duszenie 2016 r. olej/płótno, 120 x 150 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'K. Jabłońska | 01.16 r.'
9. Tomasz Baran, Bez tytułu 2018 r. farba alkidowa, emalia/płótno na drewnianym panelu, 50 x 50 x 6 cm sygnowany, datowany i opisany na odwociu: 'T.B. | Tomek | Baran | 2018 | bez tytułu'
10. Andrzej Nowacki, 20.12.09 2009 r. relief/płyta pilśniowa, sklejka, 96 x 96 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '20.12.09 | A. NOWACKI 2009'
11. Wojciech Ireneusz Sobczyk, Z cyklu "Laboratorium", 43 2017 r. ceramika, 38 x 38 x 18 cm
12. Agnieszka Kalinowska, Ciężka Woda (Irak) 2017 r. glina, pigment ceramiczny, 25 x 25 x 25 cm sygnowany, datowany i opisany na spodzie: 'Agnieszka Kalinowska, Heavy Water, Iraq, 2017'
13. Aneta Grzeszykowska, Skin Head #5 2016-17 r. skóra, metal, 58 x 24 x 20 cm
14. Janek Simon, Cynocephalli 3 ed. 3/3, 2014 r. rzeźba wydrukowana na drukarce 3D / PLA i PET / wys.: 45 cm
15. Olaf Brzeski, Bokser 2006 r. gips, wys.: 53 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'Olaf Brzeski | 2006'
16. Milena Korolczuk, Abramović ed. #2/5 + 1 AP, 2013 r. wydruk pigmentowy/papier bawełniany, 54 x 70 cm (w świetle oprawy)
17. Bownik w duecie z Marceliną Gunią, Wschód Zachód 2 ed. 3 + 1AP, 2014 r. wydruk atramentowy/papier archiwalny, 130 x 100 cm
18. Maurycy Gomulicki, Z serii "Nightflight to Venus", #25 ed. 1/5 + 2AP, 2016 r. odbitka Lambda, metalizowany papier RC, sandwich, dibond/pleksi, 80 x 120 cm sygnowany i datowany na odwrociu: '[sygnatura] 2017'
19. Zbigniew Rogalski, Air AP ed. 3, 2007 r. fotografia barwna, 150 x 150 cm
20. Zbigniew Libera, La Vue ed. 6 + 1 AP, 2004-2006 r. lambda print, 100 x 150 cm (w świetle oprawy)
21. Diana Lelonek, Ministerstwo Środowiska porośnięte przez środkowoeuropejski las mieszany 2017 r. wydruk pigmentowy/papier archiwalny, 84 x 120 cm
22. Yulia Krivich, Dym, z serii "Daring & Youth" 2017 r. wydruk tuszem pigmentowym/papier bawełniany, 70 x 50 cm
23. Szymon Rogiński, 26,8 mg, z serii "LUX" ed. 1/5 + AP, 2016 r. wydruk pigmentowy/papier bawełniany, 68 x 55 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Szymon Rogiński | 26,8 mag (z serii LUX) | edycja 1/5 + AP | rok 2016'
25. Rafał Milach, Z cyklu "In the car with R" ed. 3/30 + 3 AP, 2012/2015 r. wydruk pigmentowy na papierze bawełnianym, 40 x 50 cm
26. Weronika Gęsicka, Bez tytułu #2 ed. 1/5 + 2 AP, 2018 r. fotografia, wydruk pigmentowy na papierze bawełnianym naklejony na dibond, 40 x 30 cm
27. Andrzej Tobis, Ojciec, z cyklu „A-Z (Gabloty edukacyjne)” ed. 1/7 + 1AP, 2011 r. fotografia, odbitka lambda naklejona na PCV, 51,8 x 36,8 cm, dedykowana gablota 55 x 40 x 5 cm sygnowany, datowany i opisany na naklejce autorskiej na odwrociu gabloty
28. Zofia Rydet, Mit fotografii, z cyklu "Zapis socjologiczny" 1978-90 r. Lubuskie, Celejów, Franciszka i Bolesław Sobiesiuk odbitka żelatynowo-srebrowa, 24 x 30 cm na odwrociu pieczęć autorska
29. Natalia LL, Sztuka konsumpcyjna 1975-2016 r. fotografia barwna/płótno, 30 x 40 cm/każda część/ sygnowany l.d.: 'Natalia LL' i datowany p.d.: '1974' sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: 'NATALIA LL "CONSUMER ART" 1974'
30. Magdalena Więcek, Bez tytułu, dyptyk 1986 r. spray/papier, 57 x 72 cm /każda część/ sygnowany i datowany na p.d.: 'magdalena więcek 1986. VII IV. 9' (każda część)
31. Imre Bak, Geometric Calligraphy ed. 10/12, 1981 r. odbitka na papierze, 79,5 x 61 cm
32. Péter Puklus, Breastfeeding Hammer "Hommage a András Böröcz", z serii "The Hero Mother" 2018 r. odbitka laserowa, 125 x 83,5 cm
33. Tamás Kaszás, The Last Flags 2002-2007 r. materiał na drewnianych kijach, 125 x 85,5 cm
34. Juraj Meliš, Environment – The Forest of Life (Fragment). 1971, zadrukowany materiał, tusz, akryl na papierze, 30 x 39,5 cm
35. From the series Subject/EGO GEMINI, praca dwustronna 1963-90 r. olej, tusz, tłoczenia, perforacja/papier, 41,2 x 30 cm
36. David Krňanský, Utopia (03) 2017 r. akryl, olej/płótno, 145 x 110 cm
37. Adam Jastrzębski, Vinylowiec 2014/4 2015 r. folia vinylowa/plexi, 72 x 102 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'Adam Jastrzębski | "2014/4"'
38. Bartek Materka, Nie spędzasz ze mną czasu, a robisz rzeczy, których nie lubię 2017 r. olej/płótno, 150 x 150 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'NIE SPĘDZASZ ZE MNĄ CZASU, | A ROBISZ RZECZY, KTÓRYCH NIE LUBIĘ | 2017, OLEJ | BARTEK MATERKA'
39. Piotr Łakomy, W szklanym pudełku #1 2018 r. technika własna: farba olejna, drut, lakier, papier, aluminium, 40 x 29 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'P.Ł '18''
40. Cezary Poniatowski, Bez tytułu 2016 r. akryl/płótno, 50 x 44 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'C. Poniatowski 2016'
41. Maciej Sieńczyk, Bez tytułu 2010 r. długopis, kredka, gwasz/papier, 46,8 x 29,4 cm (w świetle passe-partout) sygnowany i datowany p.d.: 'MACIEJ SIEŃCZYK 2018'
42. Oskar Dawicki, Grób performatywny 2012 r. flamaster/papier, 42 x 29,7 cm
43. Natalia Załuska, Bez tytułu 2018 r. kolaż, technika mieszana/płótno, 70 x 55 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'Natalia Załuska, 2018'
44. Beza Projekt, Stół z korka 2017 r. korek, metal malowany proszkowo, 80 x 140 x 70 cm
45. Maria Jeglińska, Waza Circle, z serii "Drawn Objects" 2017 r. ręcznie malowany wazon, lity jesion, szkło brokrzemianowe, wys.: 29 cm, śr. 15 cm
46. Anna Bera, Wood 2015 r. ręcznie wykonany mebel wielofunkcyjny, drewno czereśniowe olejowane, 50 x 100 x 40 cm
47. Michelle Rawlings, Parawan 2017 r. ręcznie haftowany i drukowany jedwab, drewniana konstrukcja, metalowe zawiasy i pręty, 140 x 36; 134 x 36; 128 x 36; 122 x 36; 116 x 36 cm
48. Oskar Zięta, SONAR Gradient Prototyp 1 2016 r. technologia: FiDU; lakierowane jednostkowo: kolor Gradient szafir-szmaragd, 182 x 215 cm, gr. ok. 8 cm
49. Monika Drożyńska, Postprawda 2017 r. haft ręczny/bawełna, 62 x 47 cm sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'POSTPRAWDA MONIKA DROŻYŃSKA 2017'
50. Viktória Horňanová, Cheer up, design! / VH08032018/1933 2018 r. druk cyfrowy, malunek ręczny/tkanina, 210 x 170 cm
51. Tomasz Kręcicki, Barszcz 2016 r. olej/płótno, 120 x 120 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'T. KRĘCICKI | "BARSZCZ" | 2016' oraz wskazówka montażowa