contemporary
art auctions
Budapest
News and updates
About the event
Artists
Partners
Artworks
Gallery
Contact
Regulation of the Auction
Bratislava
News and updates
About the event
Artists
Partners
Artworks
Gallery
Contact
Regulation of the Auction
Warsaw
News and updates
About the event
Artists
Partners
Artworks
Gallery
Contact
Regulation of the Auction
PRAGUE
News and updates
About the event
Artists
Partners
Artworks
Gallery
Contact
Regulation of the Auction
News and updates
About the event
Artists
Partners
Artworks
Gallery
Contact
Regulation of the Auction
2017
Back
1.Paulina Ołowska - Amoreska 2009 r. gwasz, węgiel/papier, 47 x 35 cm cena wywoławcza: 8 000 zł estymacja: 12 000 – 25 000 zł
2.Rafał Bujnowski - Człowiek na drzewie 5 2016 r. tusz/papier, 100 x 70 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'Bujnowski / 2016' cena wywoławcza: 6 000 zł estymacja: 7 000 – 15 000 zł
3.Dorota Buczkowska - Z cyklu "Śniadania", Bez tytułu 2017 r. olej/płótno, 47 x 61 cm cena wywoławcza: 4 500 zł estymacja: 7 000 – 10 000 zł
4.Maurycy Gomulicki - Modern Forest #2 ed. 1/5 + 2AP, 2012 r. lambda silver/dibond, plexi, 80 x 120 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MODERN FOREST#2 | 1/5 + 1EA | [sygnatura] 2012' cena wywoławcza: 7 000 zł estymacja: 12 000 – 25 000 zł
5.Przemek Pyszczek - Facade 2015 r. technika mieszana/płyta, 200 x 200 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PRZEMEK PYSZCZEK | 2015 | "FACADE"' cena wywoławcza: 22 000 zł estymacja: 30 000 – 50 000 zł
6.Agata Bogacka - Portrait composition 4 2016 r. akryl/płótno, 130 x 130 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGATA BOGACKA | 2016 | ''PORTRAIT COMPOSITION'' 4' cena wywoławcza: 16 000 zł estymacja: 28 000 - 35 000 zł
7.Bartek Materka - Bez tytułu (Tomek) 2014 r. olej/płótno, 150 x 150 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTEK MATERKA | 2014 OIL ON CANVAS’ cena wywoławcza: 16 000 zł estymacja: 28 000 – 35 000 zł
8.Agnieszka Brzeżańska -NHRM 2015 r. olej/płótno, 200 x 150 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'NHRM | A. Brzeżańska | 2015' cena wywoławcza: 28 000 zł estymacja: 35 000 – 50 000 zł
9.Przemysław Matecki - Bez tytułu (Słońce) 2016 r. olej, kolaż/płótno, 150 x 150 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'P. MATECKI | 2016' cena wywoławcza: 25 000 zł estymacja: 35 000 – 50 000 zł
10.Wojciech Bąkowski - Rysunek z książki "WuEsBe - wiersze i rysunki" 2006 r. marker/folia transparentna, 7,5 x 10 cm sygnowany na odwrociu: 'WB 06' cena wywoławcza: 3 000 zł estymacja: 4 000 – 7 000 zł
11.Aleksandra Waliszewska - Bez tytułu (W las) technika mieszana/karton, 35 x 25 cm sygnowany na odwrociu: 'Waliszewska' cena wywoławcza: 2 400 zł estymacja: 4 000 – 8 000 zł
12.Tomasz Kręcicki - Nosy 2015 r. olej/płótno, 40 x 40 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'T. KRĘCICKI | ''NOSY'' | 2015 |(…)' cena wywoławcza: 2 000 zł estymacja: 3 500 – 5 000 zł
13.Stachu Szumski - Konstruktywizm bezrefleksyjny 2016 r. akryl/płótno, 130 x 100 cm sygnowany na odwrociu: 'S. SZUMSKI' cena wywoławcza: 6 000 zł estymacja: 10 000 – 15 000 zł
14.Cyryl Polaczek - Twarz 2016 r. olej/płótno, 50 x 40 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Cyryl Polaczek | 2016 | twarz' cena wywoławcza: 2 000 zł estymacja: 3 000 – 5 000 zł
15.Karolina Jabłońska - Autoportret w wodzie 2015 r. olej/płótno, 70 x 50 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'K. Jabłońska | 04.15' cena wywoławcza: 3 000 zł estymacja: 4 000 – 7 000 zł
16.Tadeusz Kalinowski - Z serii "Maski", Bez tytułu 1978 r. akryl/płótno, 65 x 55 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'TADEUSZ | KALINOWSKI | 1978' cena wywoławcza: 8 000 zł estymacja: 10 000 – 15 000 zł
17.Robert Maciejuk - Z serii "Ceremonie", Motyw kubistyczny 2015 r. olej/płótno, 60 x 53 cm cena wywoławcza: 4 500 zł estymacja: 7 000 – 12 000 zł
18.Magdalena Karpińska - Bez tytułu 2015 r. tempera żółtkowa/płótno, 80 x 100 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'MAGDALENA KARPIŃSKA '2015' cena wywoławcza: 6 000 zł estymacja: 7 000 – 10 000 zł
19.Katarzyna Przezwańska - Bez tytułu 2015 r. akryl/płyta, 72 x 58 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'KATARZYNA | PRZEZWAŃSKA | 2015' cena wywoławcza: 5 000 zł estymacja: 7 000 – 15 000 zł
20.David Krňanský - Thumb up 2016 r. olej, akryl/płótno, 90 x 70 cm cena wywoławcza: 4 500 zł estymacja: 7 000 – 12 000 zł
21.Kamil Kukla - 17YLL 2017 r. olej/płótno, 180 x 180 cm sygnowany i opisany na odwrociu: 'KAMIL | KUKLA | 17YLL' cena wywoławcza: 5 000 zł estymacja: 8 000 – 15 000 zł
22.Cezary Poniatowski - Z cyklu "Bohater", Bez tytułu 2012 r. akryl/płótno, 82 x 60 cm sygnowany i datowany na odwrociu: '2012 | C. Poniatowski' cena wywoławcza: 7 000 zł estymacja: 8 000 – 13 000 zł
23.Alex Urban - Włosy 2016 r. olej/płótno, 100 x 70 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'hair | alex Urban 2016' cena wywoławcza: 5 500 zł estymacja: 7 000 – 15 000 zł
24.Duet Bracia - Z serii "Trzy prace Martina Creed'a (Rzeczy, Uczucia, Bracia)" Bracia. 2017 r. neon, 15 x 83 cm cena wywoławcza: 4 500 zł estymacja: 7 000 – 10 000 zł
25.Arkadiusz Wolski - Bez tytułu (3 kumpli) 2017 r. aluminium malowane, 90 x 130 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'Arek Wolski | 2017' cena wywoławcza: 10 000 zł estymacja: 20 000 – 30 000 zł
26.Martin Kohout - Mongolia-Deutschland 2016 r. assamblage/drewno, 55 x 73 x 7 cm cena wywoławcza: 9 000 zł estymacja: 12 000 – 20 000 zł
27.Marcin Rusak - Perishable Vase III 2016 r. przetworzone odpady z kwiatów, szelak, żywica drzewna, mąka, wosk pszczeli, stal, nikiel, brąz, 40 x 22 x 22 cm cena wywoławcza: 18 000 zł estymacja: 25 000 – 35 000 zł
28.Malafor - Kostka 2016 r. PCV/MDF, 60 x 83 x 37 cm cena wywoławcza: 3 000 zł estymacja: 5 000 – 10 000 zł
29.Oskar Zięta - Steel-in-rotation (prototyp) inox polerowany, 50 x 75 x 58 cm cena wywoławcza: 4 500 zł estymacja: 7 000 – 10 000 zł
30.Paweł Grobelny - Stolik In-Quatro, prototyp 2014 r. stal malowana proszkowo, blat z białego marmuru 52 x 32,5 x 32,5 cm cena wywoławcza: 1 200 zł estymacja: 2 000 – 4 000 zł
31.Beza Projekt - Stolik marmurowy marmur, szkło, drewno, 47 x 67 x 42 cm cena wywoławcza: 1 500 zł estymacja: 2 000 – 4 000 zł
32.Agnieszka Bar - Z serii "Frozen", Frozen Vase 2017 r. szkło dmuchane do formy drewnianej i mrożone, 43 x 18 x 18 cm sygnowany i datowany na podstawie: 'Agnieszka Bar 2017' cena wywoławcza: 1 000 zł estymacja: 1 500 – 3 000 zł
33.Zuzanna Czebatul - Wybrzeża obfitości XI 2017 r. szkło akrylowe, farba aerozolowa, 42 x 42 x 11 cm cena wywoławcza: 7 000 zł estymacja: 9 000 – 12 000 zł
34.Marek Cecuła - Construct #3 2017 r. porcelana, kalka ceramiczna, 41 x 30 x 18 cm sygnowany na podstawie: 'Ćmielów Design Studio | Marek Cecuła' cena wywoławcza: 700 zł estymacja: 1 000 – 2 000 zł
35.Malwina Konopacka - Z serii "La cite", wazon i talerz OKO 2017 r. ceramika szlachetna, wazon: 42 x 19 cm, talerz: średnica 30 cm sygnowany na podstawie: '[pieczęć autorska] | No 1/I La Cite | MK | WZÓR' cena wywoławcza: 1 400 zł estymacja: 2 000 – 3 000 zł
36.Jan Tomza-Osiecki - Z serii "GIBS", Head 2 2016 r. farba, klej/płyta, 65 x 46 x 36 cm cena wywoławcza: 3 000 zł estymacja: 6 000 – 8 000 zł
37.Alicja Patanowska - STRATUM Blue 2016 r. porcelana ręcznie toczona; szkło dmuchane, barwione, formowane z ręki, 30 x 10 x 10 cm sygnowany na podstawie: 'A 2016' cena wywoławcza: 2 000 zł estymacja: 3 000 – 6 000 zł
38.Olaf Brzeski - Broń ostateczna 3 + 1AP, 2008 r. gips zbrojony, patynowany, dł.: 118 cm sygnowany: 'Olaf Brzeski' cena wywoławcza: 9 000 zł estymacja: 12 000 – 20 000 zł
39.Krzysztof M. Bednarski - 1 i 1/2 Marksa 2013 r. aluminium polerowane, 38 x 67 x 38 cm sygnowany i datowany na podstawie: 'KM Bednarski | 2013' cena wywoławcza: 24 000 zł estymacja: 36 000 – 48 000 zł
40.Maciej Gąsienica Giewont - Z cyklu: "Madej 05" 2017 r. dąb, 15,5 x 64,5 cm sygnowany, datowany i opisany na podstawie: 'GIEWONT | '17 | MADEJ 05' cena wywoławcza: 2 000 zł estymacja: 3 500 – 4 500 zł
41.Tamás Kaszás -Gniazdo 6D 2016 r. drewno, klej, 70 x 50 x 45 cm sygnowany, datowany i opisany na podstawie: 'Kaszás | Tamás | ODUGO | 6D | 2016' cena wywoławcza: 6 000 zł estymacja: 10 000 – 15 000 zł
42.Zbigniew Rogalski - Z cyklu "Neony" (Open) ed. 3 + 1 AP, 2009 r. fotografia barwna, 49 x 70 cm (w świetle passepartout) cena wywoławcza: 4 500 zł estymacja: 7 000 – 15 000 zł
43.Jan Smaga - Bez tytułu (pies) 2007 r. wydruk archiwalny atramentowy/papier archiwalny matowy, 80 x 100 cm cena wywoławcza: 5 500 zł estymacja: 8 000 – 15 000 zł
44.Marta Hryniuk -(In the end) Ghosts run out of memory ed. 1/5, 2016 r. wydruk cyfrowy/dibond, 95 x 69 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARTA HRYNIUK | ''(IN THE END) GHOSTS RUN | OUT OF MEMORY" | ED 1/5 | 2016' cena wywoławcza: 3 000 zł estymacja: 5 000 – 7 000 zł
45.Tadeusz Rolke - Warszawa, Jadwiga Grabowska 1967/2010 archiwalny wydruk atramentowy, 45 x 45 cm cena wywoławcza: 4 500 zł estymacja: 6 000 – 10 000 zł
46.Igor Omulecki - Krzak ed. 1AP/5 + 1AP, 2013 r. wydruk atramentowy/papier archiwalny matowy, 65 x 50 cm cena wywoławcza: 4 500 zł estymacja: 5 000 – 7 000 zł
47.Anna Orłowska - Hedge Maze (Winckler’s garden) ed. 1/5, 2016 r. wydruk pigmentowy/papier archiwalny matowy, dibond, 120 x 90 cm cena wywoławcza: 4 000 zł estymacja: 8 000 – 12 000 zł
48.Mateusz Kula - Z serii "Osad", Bez tytułu 2010 r. druk/papier ilford mat 265 g, 70 x 100 cm cena wywoławcza: 1 500 zł estymacja: 2 000 – 4 000 zł
49.Joanna Piotrowska - 5128, Rybne, 42 domy ed 5/5, 2008-2010 r. C-Print, 40,5 x 51 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'edycja | 5 of 5 | 5128 /''Rybne | 42 domy'' | Joanna Piotrowska' cena wywoławcza: 2 800 zł estymacja: 4 000 – 6 000 zł
50.Yulia Krivich - Z serii "Przeczucie", Secret Place 2014 r. fotografia analogowa, wydruk tuszem pigmentowym/papier bawełniany, 50 x 70 cm cena wywoławcza: 3 000 zł estymacja: 4 000 – 6 000 zł
51.Ewa Axelrad - Bezzapachowe 2009/2017 r. epsom ultra chrome HDX INK/Hahnemühle Photo Rag 308 gsm, 50 x 70 cm na odwrociu nalepka autorska cena wywoławcza: 3 000 zł estymacja: 4 000 – 6 000 zł
52.Imre Bak - Mirroring ed. 2/20, 1976 r. silkscreen print, 69 x 56 cm sygnowany i datowany p.d.: 'Bak/76' cena wywoławcza: 3 000 zł estymacja: 5 000 – 7 000 zł
53.Stanislav Filko - 5th Dimension White Ontologic Transcendence - Devoured Everything 1980/1995 r. farba lateksowa, długopis, druk offsetowy, 60,7 x 42,7 cm sygnowany u dołu: 'FYLKO 1980' cena wywoławcza: 5 000 zł estymacja: 9 000 – 12 000 zł
54.Oskar Dawicki - Bez tytułu 2008 - 2017 r. flamaster/papier, 42 x 30 cm cena wywoławcza: 3 000 zł estymacja: 5 000 – 8 000 zł
55.Zbigniew Libera - Bez tytułu 2001 r. akwarela/papier, 42 x 59 cm cena wywoławcza: 5 000 zł estymacja: 10 000 – 15 000 zł
56.Dobrawa Borkała - Z cyklu "One", Bez tytułu 2017 r. skrobanka, drewno, kaolin, tusz/płyta, 50 x 40 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dobrawa Borkała 2017 z cyklu ONE' cena wywoławcza: 1 500 zł estymacja: 2 000 – 4 000 zł
57.Alicja Bielawska - Z serii "Miejsca" 2014 r. kolaż, kredka/papier, 50 x 65 cm sygnowany na odwrociu: 'AB 2014' cena wywoławcza: 2 000 zł estymacja: 3 000 – 5 000 zł
58.Tomasz Ciecierski - Bez tytułu 2013 r. olej, pocztówki/płótno, 33 x 53 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'T. Ciecierski | 2013 | oil/foto (pocztówki)' cena wywoławcza: 4 000 zł estymacja: 7 000 – 9 000zł
59.Janek Simon - Polyethnic 1 ed. 1 + 1 AP, 2016 wydruk z polimerów PLA i PET-G na drukarce 3D domowej roboty, 60 x 28 x 28 cm cena wywoławcza: 8 000 zł estymacja: 10 000 – 18 000 zł
60.Edward Dwurnik - Tulipany 2015 r. olej/płótno, 40 x 30 cm sygnowany i datowany p.d.: 'E. DWURNIK | 2015' cena wywoławcza: 2 000 zł estymacja: 3 500 – 5 000 zł