contemporary
art auctions
Budapest
News and updates
About the event
Artists
Partners
Artworks
Gallery
Contact
Regulation of the Auction
Bratislava
News and updates
About the event
Artists
Partners
Artworks
Gallery
Contact
Regulation of the Auction
Warsaw
News and updates
About the event
Artists
Partners
Artworks
Gallery
Contact
Regulation of the Auction
PRAGUE
News and updates
About the event
Artists
Partners
Artworks
Gallery
Contact
Regulation of the Auction
News and updates
About the event
Artists
Partners
Artworks
Gallery
Contact
Regulation of the Auction
2015
Back
Cezary Poniatowski: Bez tytułu, 2013 r. akryl/płótno, 44 x 40 cm
Agata Bogacka: Compositon with Eyes 2, 2015 r. tusz/papier, 42 x 29,7 cm
Angelika Markul: Bez tytułu, 2007 r. tusz/papier, 65 x 43 cm
Edward Dwurnik: Niebieskie, 2015 r. olej/płótno, 40 x 30 cm
Piotr Łakomy: Bez tytułu, 2013 r. aluminiowa płyta drukarska, 49 x 36 cm, śr.: 3 cm
Robert Maciejuk: Abstrakcja Geometryczna, 2015 r. olej/płótno, 76,5 x 52 cm
Anna Zaradny: Trigonometry 7, ed. 1/5 + 2 AP, 2009 r. diasec, druk/dibond, 39 x 70 cm
Daria Malicka: Hidden structure, 2015 r. collage/papier milimetrowy, 29 x 22 cm
Honorata Martin: Bog małpa, 2015 r. akryl/płótno, 40 x 60 cm
Janusz Łukowicz: "Szaliki", ed. 7/8, 2007 r. włóczka akrylowa, 19 x 145 cm (każdy)
Bianka Rolando: Bez tytułu, Z cyklu 'Podpłomyki', 2012 r. linoryt/papier, 40 x 30 cm
Szymon Rogiński: Z cyklu 'Figury Retoryczne', Sztuki Piękne, ed. 1/5, 2014 r. C-Print/papier fotograficzny, 90 x 120 cm
Franciszek Buchner: Ptaki, Ryby, Szczury, 2013 r. wydruk pigmentowy/papier archiwalny matowy, praca składa się ze zdjęcia w formacie 120x80 cm pt. Biurko i trzech mniejszych, w formatach 24x30 cm: Ptak, Ptak2 i Szczur
Alevtina Kakhidze: Bez tytułu, z serii: 'A barricade drawn from spot, Kiev', 2014 r. długopis/papier, 21 x 29,7 cm
Maciej Gąsienica Giewont: Morela, 2015 r. komplet mis z drzewa morelowego , 11,5 x 21 cm & 9,5 x 21 cm
Sławomir Elsner: Sheet 134: Dziewczynka z chrysantemami (wg. Olgi Boznanskiej, 1894), 2015 r. kredka/papier, 29,7 x 21 cm
Gabriel Orłowski: Skrawki, ed. 1/7 + 2 AP, 2013 r. wydruk pigmentowy/papier Hahnemuhle Photorag, 90 x 60 cm
Przemysław Matecki: Bez tytułu, 2015 r. akryl/płótno, 135 x 115 cm (wymiary z ramą)
Dorota Buczkowska: Wracam na brzeg rzeki, 2014 r. akryl/płótno, 90 x 70 cm
Aneta Grzeszykowska: Negative Book #55, #56, ed. 7+ 2 AP, 2012/2013 r. tusz pigmentowy/papier bawełniany , 38 x 50 cm (wymiar jednej odbitki)
Mateusz Sadowski: Raz na zawsze, ed. 3 + AP, 2013 r. wydruk pigmentowy/papier bawełniany na dibondzie, 100 x 67 cm
Paweł Bownik: Disassembly, ed. 3/8 + 2 AP, 2012 r. wydruk archiwalny/dibond, 60 x 50 cm
Tomasz Szerszeń: Z cyklu "Ty. Ja. Rzeczy", Bez tytułu, 2012 r. wydruk pigmentowy/papier archiwalny matowy, 50 x 70 cm
Łukasz Kuś: Bez tytułu, ed. 1/5, 2014 r. wydruk pigmentowy/papier archiwalny matowy, 30 x 20 cm
Malafor: Fotel yacht dmuchany worek z pokryciem z DAKRONu, konstrukcja z rurek metalowych, gumka, 110 x 100 x 100 cm
Stanisław Fijałkowski: Nieborów, 2001-02 r. akwarela/papier, 38 x 28 cm (w świetle passe-partout)
Agnieszka Brzeżańska: Betty Page / Aquarius, 2010 r. atrament/papier bawełniany , 150 x 111 cm
Błażej Pindor: Bez tytułu, Z cyklu 'Obiekty i pozy', ed. 1/6, 2014 r. wydruk inkjet/papier Hannemuhle Rag Baryta na dibondzie, 48 x 36,5 cm
Alicja Patanowska: Plantacja, 2015 r. instalacja z elementów, czarna z metalowa konstrukcją, porcelana ręcznie toczona (szt), szkło (sygnowane i numerowane, podany nr edycji (szt), dokumentacja zdjęciowa w formie digital(szt) (nazwa ulicy gdzie szklanka została znaleziona przy każdym zd, 200 x 250 cm, śr.: 30 cm
Anna Bielawska: Lines on a walk, 2014 r. kredka, ołówek/papier, 40 x 40 cm
Agnieszka Kalinowska: Bez tytułu (Ściana wschodnia, 6), 2013 r. rzeźba/papier, 40 x 57 cm, śr.: 15 cm
Michał Grochowiak: Bez tytułu (Ola), 2008 r. wydruk pigmentowy/papier fotograficzny, 70 x 50 cm
Jan Smaga: Santa Monica, 2013 r. tusz pigmentowy/papier bawełniany , 90 x 90 cm
Rafał Bujnowski: Bez tytułu, 2004 r. olej/płótno, 30 x 40 cm
Honza Zamojski: Bez tytułu, 2015 r. rysunek z użyciem kalki, collage/papier , 48 x 68 cm
Janek Zamoyski: Słonecznik, ed. 3/3, 2012 r. wydruk pigmentowy/papier archiwalny matowy, 64 x 40 cm
Mikołaj Moskal: Bez tytułu, 2014 r. kolaż, tempera, spray/papier, 70 x 68 cm
Puff Buff: Lullaby, 2007 r. lampa złożona z ośmiu miękkich, pneumatycznych ramion z pcw podtrzymywanych przez stelaż z przezroczystego tworzywa, 55 x 90 cm
Małgorzata Szymankiewicz: Bez tytułu, 2015 r. akryl/płótno, 30 x 40 cm
Zbigniew Rogalski: Z cyklu 'Bajki', Bez tytułu, ed. 1/3 + 1 AP, 2010 r. wydruk pigmentowy/papier bawełniany, 100 x 100 cm
Anna Panek: Bez tytułu, 2011 r. akwarela/papier, 61 x 43 cm
Kama Sokolnicka: 'Szary buk wraz z tłem szarego domu zostają wchłonięte przez noc, 2008 r. akryl, ołówek/sklejka, 45 x 29 cm
Karolina Hałatek : Source Test #3, 2015 r. druk/papier, 150 x 110 cm
Krzysztof Franaszek: Urbanistyka, 2013 r. płaskorzeźba/drewno inkrustowane, 115 x 115 cm
Magdalena Karpińska: Bez tytułu, 2013 r. tempera żółtkowa/płótno, 73 x 92 cm
Olaf Brzeski: Bez tytułu, 2009 r. trzykrotnie wypalana ceramika/farba wszkliwna, śr.:32 cm
Katarzyna Przezwańska: Bez tytułu, 2011 r. technika własna, lakier poliuretanowy/deska, 30 x 24 cm
Jarosław Hulbój: Wazon, 2015 r. drewno: jesion - toczony, olejowany, 48 x 30 cm
Ivanov Pravdoliub: From the series 'Non Works', 2015 r. lambda print/papier fotograficzny, 35 x 43 cm
Oskar Zięta: Stolik kawowy, prototyp, 2013 r. stal, 38 x 70 cm
Joanna Pawlik: Bez tytułu, 2006 r. olej/płótno, 40 x 40 cm
Agnieszka Bar: My dear, 2010 r. szkło warstwowe barwione w masie, dmuchane i wolnoformowane, z grawerowanym podpisem artystki, 27 x 25 cm, śr.: 25 cm
Bartek Materka: Alpy, 2015 r. olej/płótno, 160 x 160 cm
Mateusz Zdzisław Choróbski: Portret & l'oiseau bleu, dyptyk, 2015 r. polaroid/papier fotograficzny, 10,7 x 8,5 cm (wymiar jednego zdjęcia)
Tomasz Ciecierski: Bez tytułu, 2011 r. technika mieszana/wydruk na piance, 33 x 52 cm
Anna Okrasko: Bez tytułu, z cyklu: "Nie ma dnia bez kreski", 2006 r. akryl, długopis/płótno, 200 x 150 cm
Joanna Piotrowska: Zubeńsko, ed. 1/5, 2012 r. fotografia barwna/papier fotograficzny, 38 x 47 cm