contemporary
art auctions
Budapest
News and updates
About the event
Artists
Partners
Artworks
Gallery
Contact
Regulation of the Auction
Bratislava
News and updates
About the event
Artists
Partners
Artworks
Gallery
Contact
Regulation of the Auction
Warsaw
News and updates
About the event
Artists
Partners
Artworks
Gallery
Contact
Regulation of the Auction
PRAGUE
News and updates
About the event
Artists
Partners
Artworks
Gallery
Contact
Regulation of the Auction
News and updates
About the event
Artists
Partners
Artworks
Gallery
Contact
Regulation of the Auction
2014
Back
Małgorzata Szymankiewicz, Bez tytułu (96), 2009, akryl, płótno, 40 cm x 40 cm, estymacja 4 000- 6 000 zł / Małgorzata Szymankiewicz, Untitled (96,) 2009, acrylic, canvas, 40 cm x 40 cm, estimate 4 000-6 000 zł
Bańda Basia, „Karatekonin”, 2012, kolaż recykling, papier, 40 cm x 40 cm, estymacja 3 500-4 500 zł / Basia Bańda, ‟Karatekonin,” 2012, collage recycling, paper, 40 cm x 40 cm, estimate 3 500-4 500 zł
Gąsienica Giewont Maciej, „Misa”, 2014, dąb palony, 23,5 cm x 13 cm, estymacja 700-1 000 zł / Maciej Gąsienica Giewont, ‟Bowl,” 2014, fumed oak, 23.5 cm x 13 cm, estimate 700-1 000 zł
KOSMOS, Maski: „Miś”, „Wilk”, „Ptak”, 2011, proszkowo lakierowane aluminium, 54 cm x 42 cm x 12 cm (miś), 40 cm x 44 cm x 5 cm (wilk), 31 cm x 27 cm x 5 cm (ptak), estymacja 1 200-1 700 zł / KOSMOS, Masks: "Beard," "Wolf," "Bird", 2011, powder-coated aluminium, 54 cm x 42 cm x 12 cm (bear), 40 cm x 44 cm x 5 cm (wolf) 31 cm x 27 cm x 5 cm (bird), estimate 1 200-1 700 zł
Białecka Beata Ewa, „Portret wenecjanki”, 2012-14, olej, płótno, 70 cm x 100 cm, estymacja 7 000-11 000 zł / Beata Ewa Białecka, ‟Portrait of a Venetian Woman,” oil, canvas, 70 cm x 100 cm, estimate 7 000-11 000 zł
Dobkowski Jan, z cyklu: „Pamukale XVI”, 2012, akryl, płótno, 55 cm x 55 cm, estymacja 10 000-12 000 zł / Jan Dobkowski, from the series ‟Pamukale XVI,” 2012, acrylic, canvas, 55 cm x 55 cm, estimate 10 000-12 000 zł
Janin Zuzanna, „Heroes & Heroines” (czarno-biały; Majka & Iggy Pop), 2011, wydruk laminowany, dibond aluminiowy, 50 cm x 40 cm (każda), estymacja 4 000-5 000 zł / Zuzanna Janin, "Heroes & Heroines" (black & white; Majka & Iggy Pop), 2011, laminated prints, aluminum dibond, 50 cm x 40 cm (each), estimate 4 000-5 000 zł
Grzeszykowska Aneta, z serii: „Love Book” #10 & #11 (Birgit Jürgenssen), 2010, kolaż, druk atramentowy, papier archiwalny, karton, 50 cm x 50 cm (każda), estymacja 8 000-9 000 zł / Aneta Grzeszykowska, from the series ‟Love Book” #10 & #11 (Birgit Jürgenssen), 2010, collage, ink print, board, 50 cm x 50 cm (each), estimate 8 000-9 000 zł
MALAFOR, Fotel z kolekcji Wełna & Powietrze, 2013, worek, filc, stelaż metalowy, gumka, powietrze, 110 cm x 100 cm x 100 cm, estymacja 1 500-1 800 zł / MALAFOR, Armchair (Wool & Air Collection), 2013, bag, felt, metal frame, gum, air, 110 cm x 100 cm x 100 cm, estimate 1 500-1 800 zł
Malicka Daria, „Involuntary parks 2”, 2013, kolaż, papier, 40 cm x 28 cm, estymacja 1 000-1 500 zł, Daria Malicka, ‟Involuntary Parks 2,” 2013, collage, paper, 40 cm x 28 cm, estimate 1 000-1 500 zł
Murawska Beata, „Gorące słońce”, 2014, olej, płótno, 100 cm x 70 cm, estymacja 5 000-6 000 zł / Beata Murawska, ‟Hot Sun,” 2014, oil, canvas, 100 cm x 70 cm, estimate 5 000-6 000 zł
Zakrzewski Włodzimierz, „Widok z Atri w stronę morza”, 2013, olej, akryl płótno, 43 cm x 60 cm, estymacja 3 500-4 500 / Włodzimierz Zakrzewski, ‟The Sea View from Atri,” 2013, oil, acrylic, canvas, 43 cm x 60 cm, estimate 3 500-4 500 zł
Bar Agnieszka, obiekt ODNOWA, 2014, szkło techniczne, magnesy, 35 cm x 50 cm, estymacja 2 500-3 500 zł / Agnieszka Bar, RENEVAL object, 2014, technical glass, magnets, 35 cm x 50 cm, estimate 2 500-3 500 zł
Buczkowska Dorota, grupa czarnych wełnianych obiektów, 2010, wełna, 80 cm x 60 cm, 10 cm x 20 cm, estymacja 1 700-2 000 zł / Dorota Buczkowska, The group of woolen objects, 2010, wool, 80 cm x 60 cm, 10 cm x 20 cm, estimate 1 700-2 000 zł
Grospierre Nicolas, „Jadalnia, Dom Kompozytora” (Borjomi, Gruzja), 2006, Lambda Print, drewno, 50 cm x 50 cm, estymacja 4 000-6 000 zł / Nicolas Grospierre, ‟Dining room, Composer’s House” (Borjomi, Giorgia), 2006, Lambda Print, wood, 50 cm x 50 cm, estimate 4 000-6 000 zł
Gutt Wiktor, z cyklu: „Wyrazy na twarzy” (wspólnie z Waldemarem Raniszewskim, nr 1 z limitowanej edycji 5 + 2 AP), odbitka Ilfochrome montowana na aluminium, 1981-2012, 29 cm x 19 cm, estymacja 3 500-4 000 zł / Wiktor Gutt, from the series ‟Facial Expression” (with Waldemar Raniszewski, limited edition 1/5 + 2 AP), Ilfochrome print mounted on aluminium, 1981-2012, 29 cm x 19 cm, estimate 3 500-4 000 zł
Sadowski Mateusz, z cyklu: „Raz na zawsze”, 2012, druk, papier bawełniany, dibond, drewno, szkło; edycja 5+AP, 33 cm x 50 cm, 1 800-2 500 zł / Mateusz Sadowski, from the series ‟Once and For All,” 2012, print, cotton paper, dibond, wood, glass, ed. 5 + AP, 33 cm x 50 cm, estimate 1 800-2 500 zł
Urban Aleksandra, „Sroka”, 2012, olej, płótno, 80 cm x 100 cm, estymacja 10 000-13 000 / Aleksandra Urban, ‟Magpie,” 2012, oil, canvas, 80 cm x 100 cm, estimate 10 000-13 000 zł
Zięta Oskar, „Chippensteel” krzesło, 2009, stal nierdzewna, lakier, 41 cm x 78 cm x 60 cm, estymacja 1 500-2 000 / Oskar Zięta, "Chippensteel" chair, 2009, stainless steel, laquer, 41 cm x 78 cm x 60 cm, estimate 1 500-2 000 zł
Stanisław Fijałkowski, „Szkic do Poety lirycznego”, 1956, tusz, akwarela, papier; 50 cm x 35 cm, estymacja 8 000-10 000 / Stanisław Fijałkowski, ‟Sketch to the Lyric Poet,” 1956, ink, watercolour, paper, 50 cm x 35 cm, estimate 8 000-10 000 zł
Bielawski Andrzej, „2.11.00”, 2000, technika mieszana, papier, 32 cm x 22,5 cm, estymacja 1 200-1 500 zł / Andrzej Bielawski, ‟2.11.00,” mixed technique, paper, 32 cm x 22.5 cm, estimate 1 200-1 500 zł
Baran Tomasz, Bez tytułu, 2012, gwasz, papier, 100 cm x 70 cm, estymacja 4 000-6 000 zł / Tomasz Baran, Untitled, 2012, gouache, paper, 100 cm x 70 cm, estimate 4 000-6 000 zł
Bielawska Alicja, z cyklu: „Wzory”, 2011-13, tusz, ołówek, flamaster, papierze, 30 cm x 42 cm, estymacja 800- 1 000 zł / Alicja Bielawska, from the series ‟Patterns,” 2011-13, ink, pencil, felt-tip pen, paper, 30 cm x 42 cm, estimate 800-1 000 zł
Elsner Sławomir, z cyklu A4, Sheet 47 (L.A.), 2010, kredka, papier, 21 cm x 29,7 cm, estymacja 7 000-10 000 zł / Sławomir Elsner, from the series A4, Sheet 47 (L.A.), 2010, colour pencil, paper, 21 cm x 29.7 cm, estimate 7 000-10 000 zł
Hulbój Jarosław, „Poetry training #1 set nr 12”, 2013, 21 cm x 10 cm x 28 cm, MDF, stal, skóra, estymacja 1 000-1 500 zł / Jarosław Hulbój, ‟Poetry training #1 set no. 12,” 2013, 21 cm x 10 cm x 20 cm, MDF, steel, leather, estimate 1 000-1 500 zł
Jaklewicz Karolina, „Przestrzeń Północna I”, 2013, olej, płótno, 90 cm x 120 cm, estymacja 6 000-8 000 zł / Karolina Jaklewicz, ‟Northern Area I,” 2013, oil, canvas, 90 cm x 120 cm, estimate 6 000-8 000 zł
Juszkiewicz Ewa, Bez tytułu, 2013, ołówek, papier, 47,5 cm x 35,5 cm, estymacja 1 700-2 500 zł / Ewa Juszkiewicz, Untitled, 2013, pencil, paper, 47.5 cm x 35.5 cm, estimate 1 700-2 500 zł
Kosiec Małgorzata, „Evening Light”, 2014, akryl, płótno, 50 cm x 50 cm, estymacja 3 000-4 000 zł / Małgorzata Kosiec, ‟Evening Light,” 2014, acrylic, canvas, 50 cm x 50 cm, estimate 3 000-4 000 zł
Kowalski Kacper, kompozycja #6 z cyklu: „Sroga Zima”, 2010, odbitka pigmentowa, papier archiwalny, edycja A (7 egz + 1AP), szkło organiczne, dibond., 105 cm x 70 cm, estymacja 8 000-11 000 zł / Kacper Kowalski, composition #6 from the series ‟Harsh Winter,” 2010, pigment print, archival paper, organic glass, dibond, edition A (7 copies + 1AP), 105 cm x 70 cm, estimate 8 000-11 000 zł
Kulik Zofia, z serii „Desenie”: „Deseń 4 (chinese 08-5)”, 2007, Lambda 400 dpi, dibond, plexi, metal, edycja 8 + 1 AP, 120 cm x 120 cm, estymacja 10 000-12 000 zł / Zofia Kulik, from the series "Patterns: Pattern 4 (chinese 08-5)," 2007, Lambda 400 dpi, metal, dibond, plexi, edition 8 + 1 AP, 120 cm x 120 cm, estimate 10 000-12 000 zł
Materka Bartek , Bez tytułu (Metro), 2014, olej, płótno, 150 cm x 150 cm, estymacja 14 000-17 000 zł / Materka Bartek , Untitled (Metro), 2014, oil, canvas, 150 cm x 150 cm, estimate 14 000-17 000 zł
Moskal Mikołaj, Bez tytułu, tempera, papier, 2012, 29 cm x 20 cm, estymacja 900-1 200 zł / Mikołaj Moskal, Untitled, 2012, tempera, paper, 29 cm x 20 cm, estimate 900-1 200 zł
Pani Jurek, „Maria S.C.” żyrandol, 2014, szklane probówki, 110 cm x 47 cm, estymacja 800-1 000 zł / Pani Jurek, ‟Maria S.C.” chandelier, 2014, chemistry test tubes, 110 cm x 47 cm (dia), estimate 800-1 000 zł
PUFF-BUFF, „Orca lampa wisząca”, 2008, pcw, 80 cm x 160 cm, estymacja 700- 1 000 zł / PUFF-BUFF, "Orca hanging lamp," 2008, PCV, 80 cm x 160 cm, estimate 700-1 000 zł
Starzec Teresa, Bez tytułu, 2012, olej, płótno, 30 cm x 60 cm, estymacja 1 300-1 600 zł / Teresa Starzec, Untitled, 2012, oil, canvas, 30 cm x 60 cm, estimate 1 300-1 600 zł
Szlaga Radek, „Epigony”, 2012, olej na płótnie, 53 cm x 37 cm, estymacja 1 000-1 300 zł / Radek Szlaga, ‟Epigony,” 2012, oil, canvas, 53 cm x 37 cm, estimate 10 000-13 000 zł
Moryciński Grzegorz, „Złoty refleks o poranku”, 2010, olej, płótno, 81 cm x 116 cm, estymacja 9 000-11 000 zł / Grzegorz Moryciński, ‟Gold Reflects in the Morning,” 2010, oil, canvas, 81 cm x 116 cm, estimate 9 000-11 000 zł
Bogacka Agata, „H.” 2014, tusz, akryl, papier, 48 cm x 36 cm, estymacja 4 500-5 000 zł / Agata Bogacka, ‟H.” 2014, ink, acrylic, paper, 48 cm x 36 cm, estimate 4 500-5 000 zł
Dętkoś Monika, „Zielona Wyspa”, 2014, akryl, płótno, sygn.p.d., 90 cm x 90 cm, estymacja 3 000-4 000 zł / Monika Dętkoś, ‟Green Island,” 2014, acrylic, canvas, signed bottom right, 90 cm x 90 cm, estimate 3 000-4 000 zł
Fangor Wojciech, Bez tytułu (Budowa), 1955, tusz, papier, 31 cm x 43 cm, estymacja 10 000-15 000 zł / Wojciech Fangor, Untitled (Construction), 1955, ink, paper, 31 cm x 43 cm, estimate 10 000-15 000 zł
Gomulicki Maurycy, Spinka 69 (kompozycja abstrakcyjna), 2013, metallic lambda, dibond, plexi, edycja 1/5 + 2 AP, ok. 70 cm x 70 cm, estymacja 8 000-10 000 zł / Maurycy Gomulicki, Spinka 69 (abstract composition), 2013, Lambda metallic, dibond, plexi, edition of 1/5 + 2 AP, ca. 70 cm x 70 cm, estimate 8 000-10 000 zł
Grodzińska Agnieszka, seria 2 Flex-O-View, 2013, kolaż, papier, 40 cm x 50 cm, estymacja 1 700-2 000 zł / Agnieszka Grodzińska, Serie 2 Flex-O-View, 2013, collage, paper, 40 cm x 50 cm, estimate 1 700-2 000 zł
Grzyb Ryszard, Bez tytułu, 2014, akwarela, papier, 37,5 cm x 52, 8 cm, estymacja 2 500-3 500 zł / Ryszard Grzyb, Untitled, 2014, 37.5 cm x 52.8 cm, watercolour, paper, estimate 2 500-3 500 zł
Jarodzki Paweł, Bez tytułu (Smoking in the Dark Cinema), 2014, tusz, akryl, papier, 50 cm x 70 cm, estymacja 5 000-5 500 zł / Paweł Jarodzki, Untitled (Smoking in the Dark Cinema), 2014, ink, acrylic, paper, 50 cm x 70 cm, estimate 5 000-5 500 zł
Poniatowski Cezary, Bez tytułu, 2013, akryl, płótno, 44 cm x 40 cm, estymacja 3 500-4 500 zł / Cezary Poniatowski, Untitled, 2013, acrylic, canvas, 44 cm x 40 cm, estimate 3 500-4 500 zł
Podlaska Dorota, Bez tytułu, z cyklu: „Tam i z powrotem”, 2004, akryl, płótno, 18 cm x 100 cm, estymacja 3 500-4 500 zł / Dorota Podlaska, Untitled, from the series ‟Back and Forth,” 2004, acrylic, canvas, 18 cm x 100 cm, estimate 3 500-4 500 zł
TABANDA, „krzesło DIAGO” (kolor czerwony), 2012, siedzisko: blacha aluminiowa, lakier proszkowy, sklejka brzozowa, fornir, 84 cm x 50 cm x 45 cm, estymacja 1 000-1 500 zł / TABANDA, "DIAGO Chair", 2012, aluminium sheet, powder coating, birch plywood, veneer, 84 cm x 50 cm x 45 cm, estimate 1 000-1 500 zł
Dwurnik Edward, „Chęciny”, 1966, pastel, papier, 27,5 cm x 39 cm, estymacja 8 000-12 000 zł / Edward Dwurnik, ‟Chęciny,” 1966, pastel, paper, 27.5 cm x 39 cm, estimate 8 000-12 000 zł
Matecki Przemysław, Bez tytułu, 2014, olej, papier, płótno, folia aluminiowa, 132 cm x 115 cm, estymacja 20 000-26 000 zł / Przemysław Matecki, Untitled, 2014, oil, paper, canvas, aluminium foil, 132 cm x 115 cm, estimate 20 000-26 000 zł